Na který nábytek doma často zapomínáme, přitom nabízí skvělou funkci, když jej máme?

on

|

views

and

comments

Ať už se podíváme do kterékoli místnosti v domě, může nás u každé napadnout nějaké vybavení, které nemáme, a přitom by nám skvěle sloužilo. Respektive… Ono nás dané vybavení nenapadne, proto jej nemáme. Anebo jsme o něm při výběru daného typu vybavení nevěděli, a proto jsme si jej nepořídili. O čem je řeč?

Botníky s polstrovaným sedátkem

Všichni máme doma předsíň nebo chodbu, v níž necháváme boty a svrchníky. Pokud nám to prostor dovoluje, je dobré zaměřit se na předsíňové stěny a vybrat si přesně takovou, která nám do prostoru skvěle „zapadne“, a přitom nabídne prostor pro uložení mnoha párů bot, k pověšení bund, klobouků a podobně. 

Existují ale i botníky, které vypadají jako malé truhlice, taburety. Do nich uložíte nízké i vyšší boty, holínky nebo hračky malých dětí, které si chtějí při odchodu z domu brát se sebou. Takový botník vám dovolí si sednout, což oceníte jak při obouvání dětí, tak ve vyšším věku, kdy už vás kde co bolí nebo neudržíte tak lehce rovnováhu. Takové botníky jsou hezké, praktické, a pokud máte na ně místo, nebudete si je moct vynachválit.

Vyměňte stolek pod TV

Dávno už neplatí, že je IN mít přes celou zeď v obýváku nábytek s otvorem uprostřed pro televizi. Dnes je trendy vzdušný obývák, který je vybaven přiměřeným množstvím nábytku. Stolky pod TV vám dovolí schovat všechno, co chcete, ať už před dětmi nebo návštěvou, ale zároveň nabídnou otevřené místo pro uložení různých technických vychytávek.

Do dětského i hostovského pokoje rozkládací křeslo

Pokud máte tu a tam návštěvu, ale nemáte dostatek postelí a místa na ně, můžete nahradit nepohodlnou karimatku nebo nafukovací postel jinak. Řešením jsou rozkládací křesla, která jsou pohodlná a hezká, a přitom je lze rozložit na lůžka. Využijete je tedy jak ve složeném, tak rozloženém stavu.

Všechen uvedený nábytek ve skvělé kvalitě za rozumnou cenu najdete na signal-nabytek.cz.

Share this
Tags

Must-read

Z příprav na Vánoce nemusíte šílet

Stačí, když si přípravy na vánoce předem naplánujete a zapojíte do nich celou rodinu. Nevěříte? Advent má být období rozjímání, zpomalení, čas na dřevěné betlémy,...

Na který nábytek doma často zapomínáme, přitom nabízí skvělou funkci, když jej máme?

Ať už se podíváme do kterékoli místnosti v domě, může nás u každé napadnout nějaké vybavení, které nemáme, a přitom by nám skvěle sloužilo. Respektive…...

Móda a styl

Každým rokem jsou vidět na módních přehlídkách nové modely oděvů a také originální barvy, které tradičně volí slavní módní návrháři. Letos je populární barva...
spot_img

Recent articles

More like this